74-vjeçari në Pogradec hidhet nga kati i tretë i banesës

Një 74-vjeçar me iniciale N.K. në Pogradec është hedhur nga kati i tretë i banesës ku jetonte i vetëm dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

“Më datë 28.09.2021, në lagjen nr. 4, Pogradec, është vetëhedhur nga kati i tretë, i banesës ku banonte i vetëm, shtetasi N. K., 74 vjeç, i cili për pasojë ka gjetur vdekjen.

Materialet i kaluan Prokurorive të Rretheve Gjyqësore Korçë e Pogradec për veprime të mëtejshme”, thuhet në njoftimin e policisë.

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement