Yuri Kim reagon për vrasjen e policit në Lezhë: Autorët të vihen para drejtësisë

Ambasadorja e SHBA-së Yuri Kim shprehu ngushëllimet për humbjen e oficerit të policisë Saimir Hoxha i cili mbeti i vrarë në krye të detyrës paraditen e 27 shtatorit 2021.

  “Shpresojmë që autorët të vihen përpara drejtësisë” shkruan ambasadorja në një postim në twitter.

 

Lexo edhe

Rrethohet Rama, i fshehur brenda një banese qëlloi 2 herë drejt helikopterit – Maska

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement