SPAK zbarkon në Dibër, bastisen zyrat e Arsimit

Prokuroria e Posaçme ka bastisur zyrat e Arsimit në Dibër. Lajmi konfirmohet nga burime për mediat.

Ndërkaq, nuk dihen ende arsyet e kontrolleve që është duke kryer SPAK në këtë institucion.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement