Rrethohet Rama, i fshehur brenda një banese qëlloi 2 herë drejt helikopterit

21-vjeçari Aldi Rama ka vendosur që të mos dorëzohet pa luftuar deri në fund!

Teksa për kapjen e tij po kërkohet nga toka dhe nga ajri, 21-vjeçari, i cili fshihet në një banesë të zonës, e cila është lokalizuar nga Policia e Shtetit, ka qëlluar me armë zjarri ndaj helikopterit.

Burime për mediat bëjnë me dije se i riu qëlloi 2 herë drejt helikopterit, duke zbuluar kështu edhe vendin ku ishte fshehur, në një banesë në zonën e lagunës. Deri më tani mësohet se i riu ndodhet ende brenda saj, por është

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement