Përmbyset makina në Burrel, plagosen rëndë 3 vajza

Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin Burrel-Skuraj.

Mësohet se si pasojë e përmbysjes së një automjeti, kanë mbetur të plagosura tre vajza.

Aksidenti ka ndodhur prej humbjes së kontrollit nga përgjumja e drejtueses së mjetit.

Tre vajzat që po udhëtonin drejt Tiranës janë dëmtuar lehtë dhe janë nisur për mjekim në spitalin e Burrelit.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement