“Më kërkuan falje”! Kozaku kërcënon LIVE vëllanë e Fabio Dushkut: Po erdhën më do t’i ngre përpjetë

Pas disa ditëve qetësi, Kozak Braçi i njohur ndryshe edhe si “mbreti i Instagramit” është rikthyer.

Në një video të postuar në rrjetet sociale, Kozaku kërcënon personat që e rrëmbyen, që nëse kanë guxim të provojnë që ta marrin sërish peng.

“Le të vijnë edhe njëherë, të vijnë ta provojnë, tani ata kërkojnë falje” shprehet ai. Daniel Dushku, vëllai i Fabio Dushkut i cili bashkë me tre persona të tjerë e mori peng u shpreh se “Braçit i dhanë ca shpulla dhe nuk janë përdorur thika apo pistoleta“.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement