LAJM I FUNDIT/ Tronditet Lezha, vritet me armë efektivi i policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Lezhës.

Një punonjës policie është vrarë me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në zonën e ishull-Lezhës.

Maska.al mëson se viktima është i ndjeri Saimir Hoxha.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement