Incident në Rinas, avionit pëson defekt në ulje

Një incident është regjistruar sot në pistën e Aeroportit Ndërkombëtar të Rinasit.

Një avion mallrash që ishte duke u ulur në tokën shqiptare, ka pësuar defekt, pasi nuk i janë hapur rrotat.

Për rrjedhojë, ka mbi tre orë që janë ndërprerë fluturimet në aeroport

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement