“Doje të kapje në vende të tjera…”/Provokimet në takimin Bruno-Alvisa nxisin debat në studio

Provokimet në takimin mes Brunos dhe Alvisës kanë nxitur debat në studio mes Mikelës dhe Adës.

Mikela është shfaqur e revoltuar pasi Bruno është parë shumë i afërt me vajzën.

Bruno: Në fillim kam pas pëlqim për Alvisën qëkur hyra. E prisja zgjedhjen e Alvisës, nuk ndodhi dhe më pas ne u njohëm me persona të tjerë.

Mikela: Ishin dy fëmijë që po luanin aty
Mikela: Doje të kapje në vende të tjera edhe ktej doje të puthje.

Mikela: S’të ka lënë njeri të të prekte se dëshira jote ishte yhyy.
Ada: Ça emocionesh ke pasur për ne?
Bruno: S’kam pasur aspak marrëdhënie vëlla-motër.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement