Simpatizantët dalin për të pritur Berishën në Vlorë, të pranishëm dhe Leskaj, Noka e Nishani

Berisha do të mbajë sot Foltoren e tretë në qytetin e Vlorës me demokratët.

 

Para Pallatit të Kulturës në qytetin bregdetar kanë dalë mbështetës të ish-kryeministrit.

Mes pritësve janë dhe deputetët Flamur Noka e Bujar Leskaj, ish-Presidenti Nishani apo dhe kryetari i degës së PD në Vlorë, Genc Deromemaj.

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement