Jasmina rrëfen bashkëjetesën me familjen e ish të dashurit: Sdo t’i bëj kurrë nuses së djalit tim…

Në një bisedë virtuale me ndjekësit, ish-konkurrentja e Perputhen Jasmina Kadriu ka rrëfyer më shumë detaje rreth jetës së saj private, ku ka vendosur të ndajë me ta një nga eksperiencat e saj më të vështira.

Jasmina zbuloi se ka bashkëjetuar me familjen e ish të dashurit dhe ka qenë një eksperiencë stresuese ku dhe nga kjo ka humbur 15 kilogramë.

“E kam provuar bashkëjetesën me familjen e të dashurit, ndoshta ka qenë e pafatë për mua! Por di të them që mësova se çfarë s’do t’i bëj kurrë nuses së djalit tim.

Se këta njerëz harrojnë në fund të ditës që kanë vetë fëmijë dhe janë qènie njerëzore si të gjithë.

Ka qenë eksperienca më strèsuese që kam pasur ndonjëherë saqë hùmba dhe 15 kile!
Krijo mundësi jeto vetëm me burrin se këshillë tjetër s’të jap dot”, u shpreh Kadriu.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement