Tritan Shehu: Kjo qeveri po na çon drejt katastrofës, po fshihet realiteti tragjik

Ish-ministri i Shëndetësisë Tritan Shehu ka akuzuar qeverinë se po fsheh numrat realë të vdekjeve dhe infektimeve me Covid-19.

Me një postim në Facebook Shehu shkruan se shifrat e vdekjeve dhe infektimeve po rriten në mënyrë të frikshme nga papërgjegjshmëria e qeverisë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement