Robert Aliaj pjesë e “Big Brother Vip”?

“Big Brother VIP” po afron dhe dita ditës shtohet kureshtja se cilët do të jenë banorët vip të shtëpisë që monitorohet nga kamerat.

Po ashtupo zbulohen edhe personazhet që do i shohim në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

“Iconstyle” ka zbuluar dy emra të rinj që do të jenë pjesë e reality show-t. Bëhet fjalë për doktorin/modelin Valer Kolnikaj si dhe për kantautorin Robert Aliaj.

Së fundmi janë konfirmuar si pjesë e “Big Brother” edhe Sheila Haxhiraj, Semi Jaupaj dhe Albërie Hadërgjonaj.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement