Qeveria propogandë më pandeminë, Jaka: Qytetarët paguajnë miliona për t’u kuruar

Lëvizja Socialiste për Integrim, ka akuzuar qeverinë se po bën propogand me pandeminë, ndërkohë që qytetarët po paguajnë milionë leke, për të përballuar pasojat e covid 19.

Në një deklaratë për media, anëtari i kryesisë së LSI në Tiranë, Besnik Jaka, i bëri thirrje qeverisë të rimbursojë shpenzimet për personat e infektuar me Covid.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement