Bujar Nishani do ti bashkohet Foltores së tretë të Sali Berishës: Dita që Vlora t’ja bëjë edhe njëherë “fora”!

Bujar Nishani do i bashkohet nesër në Vlorë Sali Berishës në Foltoren e tretë me demokratët.

Nishani thotë se është dita që Vlora ‘tja bëjë edhe njëherë ‘fora’.

Postimi i plotë:
Nesër pasdite, të shtunën në 18:00, do t’i bashkohem demokratëve të Vlorës në Foltoren e Z. Berisha.
Demokratët e Vlorës që i rezistuan terrorit të 1997, u bënë frymëzuesit e ringritjes së PD në rrugëtimin e saj drejt pushtetit në 2005.
Sot është përsëri dita që Vlora t’ja bëj edhe njëherë “fora” !

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement