Sherr mes të rinjve në Kamëz, dy prej tyre përfundojnë në spital

Dy të rinj të moshave 16 dhe 17 vjeç në Kamëz kanë përfunduar në spital pas një sherri të ndodhur pasditen e sotme.

Policia ka shoqëruar autorin e dyshuar R. V, 17 vjeç.

“Rreth orës 14:45, në Kamzë, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit, janë dëmtuar dy shtetas të mitur 16 vjeç dhe 17 vjeç, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Sherbimet e Policisë kanë bërë shoqërimin për veprime të metejshme të shtetasit R. V, 17 vjeç, si autor i dyshuar i ngjarjes. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement