Policia e kap në flagrancë duke ujitur kanabisin, reagimi epik i të moshuarit

Një i moshuar është kapur në flagrancë nga agjentët e policisë së Shtetit duke kultivuar kanabis, teksa po kujdesej për bimët që ishin mbjellë në një cep të një are.

Policia i ka shkuar të moshuarit në fshehtësi dhe e ka zënë në flagrancë teksa ujiste bimët. Për një moment i moshuari ka shtangur dhe nuk ka reaguar, por më pas kur ka vënë re se policia kishte mbërritur aty ai ka hedhur tubën e ujit.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement