Plas keq sherri mes Teas dhe Beartit

Në emisionin Goca & Gra Tea foli për marrëdhënien me Beartin ku zbuloi se gjithçka zgjati rreth 5 muaj dhe raporti që kishte me të mund të quhet një lidhje.

Por u duk se nga ana tjetër ish-konkurrenti nuk e priti aspak mirë këtë gjë, që Tea e ka përmendur pas kaq shumë kohësh dhe bëri një postim në Instagram që ka habitur të gjithë.

“My name isn’t a dick, so keep it outta your mouth.”, shkroi Bearti duke kaluar kështu në ofendime.

Por pas këtij ofendimi, ishte e pritshme të reagon te edhe Tea dhe afterparty.al ka siguruar postimin e ish-konkurrentes i cili tashmë është fshirë, por ju mund ta shihni më poshtë.

“Ndonjëherë një mashkull lëndon të gjitha vajzat që bëhen pjesë e jetës së tij, pasi shpirti i tij binjak është një mashkull”, thuhet në postimin drejtuar Bearti.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement