Loredana dhe Mozzik bëhen sërish bashkë, publikojnë projektin më të ri të tyre

Mozzik dhe Loredana janë bërë sërish bashkë.
Këtë herë jo në jetën sentimentale, por në projektin e tyre të radhës.

Dyshja e njohur kanë publikuar këngën e re, të titulluar “Immer ëenn es regnet”, e përkthyer në shqip: “Sa herë që bie shi”.

Dyshja vijnë me një paraqitje të mahnitshme në klip dhe me një afërsi të madhe si pjesë e albumit të përbashkët, “No Rich Parents”.

Vlen të përmendet se dyshja kanë njoftuar ndarjen nga njëri-tjetri, edhe pse janë prindër të një vajze të quajtur Hana.

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement