Grida Duma nuk e tradhton ngjyrën blu! Si u veshën gratë e Kuvendit

Ditën e sotme është zhvilluar seanca e radhës parlamentare. Sigurisht që vëmendje të madhe kanë tërhequr deputetet femra, të cilat si çdo herë tjetër janë shfaqur të kuruara deri në detaj.

Këtë herë ato kanë spikatur për kostumet me ngjyrë pastel, edhe pse nuk kanë munguar as ngjyrat e errëta.

Kujtojmë që seanca e sotme nisi rreth 20 minuta me vonesë dhe u bë e ditur se Konferenca e Kryetarëve ka vendosur që brenda një afati të caktuar nuk do të lejohet asnjë deputet i pavaksinuar.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement