Çudit Gjuzi: Paguhesha 1.2 mln lekë si drejtor marketingu në biznesin familjar

 

Ish-deputeti Kujtim Gjuzi ka dhënë disa detaje të reja në lidhje me jetën e tij personale.

Teksa ishe i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel, Gjuzi është shprehur se paguhej 1.2 milionë lekë si drejtor marketingu në biznesin e tij familjar.

Gjuzi është i njohur për deklaratat e tij të forta në lidhje me mazhorancën gjatë kohës kur ishte në parlament.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement