Çfarë ka ndodhur me Luljeta Bozon, shfaqet ”e lënduar” në Kuvend

Deputetja më e vjetër në Kuvend,Luljeta Bozo teksa është ndaluar në hyrje të Parlamentit për të bërë një foto, shihet që në këmbë ka një leokoplast të bardhë.

Nuk dihet se ku mund të jetë lënduar Bozo, mirëpo kjo gjë nuk e ka penguar që të paraqitet në seancë me shenjën në këmbë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement