Blendi Klosi me biçikletë në parlament, si u veshën deputetët e ministrat për seancën e sotme (FOTO)

Deputetët u mblodhën sërish këtë të enjte në Parlamentin shqiptar, pasi u zhvillua seanca e radhës plenare. Ajo që bie më shumë sy, nga deputetët e të gjitha kampeve politike, është look-u dhe veshja e tyre.

Deputetët burra, shihen grupe-grupe, e të veshur seriozë teksa ndodhen në oborret e Kuvendit, ndërsa deputetet femra, shpalosin të gjithë sharmin e tyre. Ndër ta, më në sy ranë deputetja, Grida Duma.

73f110a1 8c9a 442f 91a4 8b1146121569

63f18043 75e7 47b8 Adfa 1bfd188c903c

0490a310 143e 4005 Bb69 306a70706692

6bad71dc D31d 451d 945f 3fcc8727ae1b

235d1549 3d91 44a1 8e9a 5558893b90d5 (1)

Acf6882f Ec93 40bd 9a8f 4791411efa20

0d10fa60 38b4 4ee6 Ade3 Ab6e591a6a0d

B968aeac 931e 47b3 84d1 58930a8b3d78

E1cd70d6 F172 4c7b 8054 6b1e1f9acdcb

6dba294b Fdd2 43af 8b6f Fa8de3796855

2f432139 744f 4122 84d0 317a46bbfb76 (2)

0e1e3acc 6b58 4f21 9257 Bc74ff0ccb23

Fe36b935 B98e 4b8d A788 2327fc3ce4cd

04191765 E182 4c75 9c05 6fdb80615d45

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement