Zbulohet këngëtari i parë pjesmarrës në Festivalin e Fundvitit

Mentor Haziri është këngëtari i parë që ka konfirmuar pjesmarrjen në Festivalin e Fundvitit në RTSH.

I ftuar në “ABC e Mëngjesit”, ai ka treguar se këngën e ka përfunduar dhe tekstin e muzikën e ka realizuar vetë, ndërsa e ka orkestruar në Irland.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement