U drejtoi gishtin e mesit gazetarëve, gruaja e Adriatik Llallës “qep gojën” para Policisë: S’kam dijeni se ku ndodhet bashkëshorti im

Detaje të tjera janë bërë me dije lidhur me kontrollin që Policia bëri në banesën e ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla.

Në një lidhje direkte me emisionin “Opinion”, gazetari Besar Bajraktaraj bëri me dije se efektivët kanë pyetur dhe të shoqen e Llallës për vendndodhjen e bashkëshortit, por kjo e fundit nuk ka dhënë asnjë koment.

S’kam dijeni ku ndodhet bashkëshorti im!,”-mësohet se është shprehur ajo. Ndërkohë që vetëm pak momente më parë, teksa hynte në banesën e saj u kishte drejtuar gishtin e mesit gazetarëve duke i ofenduar.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group




Advertisement