Momente të nxehta nga takimi i Adës dhe Brunos

Ada dhe Bruno kanë pasur një takim, ku nuk kanë munguar momentet e nxehta mes tyre.

Ata kanë shijuar takimin pranë pishinës, ku Ada ka ekspozuar linjat trupore.

Gjatë bisedës me Brunon, i tha se bënë shumë mirë që shkuan atje dhe do të donte që të qëndronte gjithë natën.

“Do të doja të rrija deri në darkë, nesër të ikim…”, tha Ada.
Në përfundim, të dy thanë se i ka pëlqyer takimi duke lënë të kuptohet se mund të ketë dhe një të dytë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement