Mes Juventus dhe së ardhmes, Chelsea po punon për tre firma me peshë

Chelsea, kundërshtarja e ardhshme e Juventus-it në Champions League, po mendon për të ardhmen.

Sipas London Evening Standard, Blutë po punojnë për tre rinovime.

Në tavolinë është e ardhmja e mesfushorëve Jorginho, N’Golo Kante dhe Mason Moun

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement