Godet Paloka: Të thuash që je ‘serioz’ me korrupsionin dhe të rrish me Ramën …

Edi Paloka ka reaguar pas deklaratave të ambasadores së SHBA-së Yuri Kim, e cila nga Nju Jorku deklaroi se ‘korrupsioni merret shumë seriozisht’.

Deklaratat e Kim erdhën pas takimit të ish-kryeministrit Sali Berisha në Fier.

Pas këtyre deklaratave ka ardhur edhe reagimi i Palokës.

‘Të thuash që je ‘serioz’ me korrupsionin, ndërkohë që qëndron krah Ramës, nuk të marrin seriozisht…!’, shkruan Paloka në Facebook, duke ironizuar deklaratat e ambasadores Yuri Kim.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement