Edi bëhet xheloz? Bruno tregon çfarë i tha në prapaskenë: Jam puthur me Adën jashtë kamerave

Edi ka shfaqur shenja xhelozie për takimin e Adës me Brunon, i cili e ftoi të bënin një lojë me puthje.

Gjatë debatit në studio, Bruno tregoi se Edi i ka rrëfyer në prapaskenë se në takimin që pati me Adën, janë puthur jashtë kamerave sa janë kënaqur.

Edi: Çfarë janë këto lojëra fëmijësh? A jeni në klasë të parë?
Bora: Edi mos je xheloz?
Edi: Jo, për mua le të lëpihen. Të luajë ndonjë lojë tjetër.
Bruno: Para se të hyja këtu, më tha një fjalë dhe bëra sikur nuk e dëgjova. Më tha hë ca bëre në takim? I thashë shumë mirë jemi kënaqur. Çfarë bëre në backstage se unë e kam puthur jemi kënaqur.
Ada: Nuk jam puthur asnjëherë me Edin.
Edi: Veç në takim jemi puthur.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement