E pyesin se kur do të martohet, ja përgjigja e Robert Berisha: Njeriu bëhet budalla vetëm një herë

Robert Berisha, i cili viteve të fundit është përfolur mjaft shumë për statusin e jetën personale.

 

I njëjti së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Morning Show” në RTV Ora dhe u pyet se çfarë urren më shumë kur e pyesin.

 

Berisha theksoi se janë bërë të bezdisshme pyetjet rreth asaj se ‘a është beqar’ dhe se ‘kur do të martohet?

 

Të tilla pyetje nuk i munguan as në këtë intervistë, gjersa u përgjigj me shaka: “Njeriu bëhet budalla vetëm një herë në jetë”, tha ai duke qeshur.

Artisti i mirënjohur ndërkohë që pa ndarjes nga Nora Istrefi po vazhdon të jetë beqar.Ai i është përkushtuar më shumë programit të ri e gjithashtu edhe vajzës, Renee.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement