Allegri dhe vuajtjet e Juventus: Më mirë kështu, përndryshe do të mendonim se jemi të mirë

“Më mirë që fituam duke vuajtur”.

Massimiliano Allegri ka komentuar fitoren 3-2 të Juventus-it kundër Spezia-s në një intervistë të dhënë pas ndeshjes për DAZN.

“Përndryshe do të mendim se jemi të mirë dhe nuk mund të bënim asgjë më shumë. Duhen përmirësuar shumë gjëra, kemi disa lojtarë që duhet të bëjnë më mirë në finalizimin e aksioneve”, ka thënë Allegri.

Ajo e sotmja ka qenë fitorja e parë e bardhezinjve në këtë kampionat.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement