Aksident në aksin Lezhë-Shkodër/ Makina përplaset me shtyllën elektrike, bllokohet qarkullimi rrugor

Një aksident është shënuar në pikën ndarëse të Lezhës me Shkodrën, afër kryqëzimit të Paçramit.

Njē automjet doli nga rruga duke u përplasur me një shtyllë elektrike e cila çoi në bllokimin e rrugës.

Fatmirësisht aksidenti nuk shkaktoi dëme në jetë njerëzish.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement