Juventus, fundi i telenovelës është shumë afër

Jemi në metrat e fundit dhe vija e finishit është shumë afër.

Sipas Tuttosport, rinovimi i kontratës së Paulo Dybala me Juventus-in është vetëm çështje ditësh.

Zyrtarizmi i marrëveshjes pritet të vijë javën e ardhshme.

Joya është gati të heshë firmën në marrëveshjen e re pesëvjeçare.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement