Argumenti më manipulativ i mbrojtësve të Bashës

Nga Andi Bushati

“Argumenti më i fortë, por njëkohësisht manipulativ, i atyre që mbrojnë Bashën në përplasjen me Berishën është: A mund të fitojë PD me Amerikën kundër?

Në fakt pyetja më e drejtë do të qe: A mund t’i thuhet jo diplomatëve amerikanë kur kanë kërkesa që dobësojnë opozitën dhe kur e kanë treguar me prova se këto 8 vite e kanë mbrojtur në çdo hap Edi Ramën?” shkruan ai.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement