Vera vazhdon! Rriten sërish temperaturat

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm në të gjithë vendin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 14°C në 24°C, në zonat e ulëta nga 21°C në 30°C dhe në zonat bregdetare nga 23°C në 31°C.

Era do të fryjë në drejtim veriperëndimor, ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 2 ballë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement