Ronaldo lë pa ndjenja rojen e sigurisë! E godet me top në kokë, por në fund e surprizon

Cristiano Ronaldo bëri dje rikthimin e shumëpritur në Champions League me fanellën e Manchester United.

Dhe iu deshën vetëm pak minuta yllit portugez që ta inauuguronte debutimin e tij në Ligën e Kampioneve me një tjetër gol.

Por atij i ndodhi një incident pak përpara fillimit të ndeshjes. Teksa stërvitej i ra aksidentalisht me top në kokë një prej grave të sigurisë.

Ajo ra përtokë dhe të gjithë shkuan për ta ndihmuar, mes tyre edhe Cristiano Ronaldo. Por në fund doli e fituar, pasi CR7 i dhuroi një fanellë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement