Mozzik aksidentohet në Brezovicë, ja gjendja e tij

Mozzik po qëndron në Brezovicë me miqtë e tij për disa ditë pushimi.
Reperi dhe miku i tij publikuan një video në një motorr teksa po endeshin në natyrën e bukur të Brezovicës.

Mirëpo gjatë rrugës ka ndodhur një incident. Motori të cilin po ngiste reperi dhe miku i tij është aksidentuar. Të dy nuk kanë marrë asnjë lëndim.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement