Mikela i “rrëmben” Argjendin Ritvanës, Ritvana reagon ashpër: Të duket normale…

Kërcimi mes Mikelës dhe Argjendit ka sjellë përplasjet dhe debatet e para të vajzave të reja në Për’Puthen.

Pasi Argjendi doli në takim me Ritvanën, ai zhvilloi një kërcim me Mikelën duke sjellë tension në studio.

Ritvana: Të duket normale që të kërcesh me një person tjetër? Kur ti më ke kërkuar një takim të dytë dhe kemi dalë në një takim?

Argjendi: Po më duket shumë normale sepse unë aq ju njoh.
Ritvana: Aaaa ok, në rregull.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement