Të gjithë bashkë për të ndihmuar Eljos, 15-vjeçari në koma ka nevojë për ne

Të dhemb zemra.

15 vjecari, i quajtur Eljo ndodhet në koma. Ai jeton në Greqi me prindërit e tij të cilët kanë kërkuar ndihmë për ta shpëtuar djalin e tyre.

“Cavernoma celebrale” i shkaktoi nje hemoragji djaloshit që këtë kohë duhet të ishte duke u përgatitur për të shkuar në gjimnaz.

Shpresa se Eljo bëhët më mirë është vetëm në një spital të dedikuar për raste të tilla, ndaj le ta ndihmojmë së bashku sadopak.

Më poshtë janë të dhënat e llogarisë së babait te Eljos.

ENKELEJD MEBELLI

IBAN: GR2101725300005530089168829 Iban

SWIFT: PIRBGRAA

PIRAEUS BANK S.A

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brikena Prifti (@brikenaprifti)

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement