E rëndë/ Humb jetën 27 vjeçari, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike

Një humbje tjetër jete. Një 27 vjeçar, me inicialet G.B, ka humbur jetën ditën e sotme në spital.

Dyshohet se 27 vjeçari ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 11.09.2021, rreth orës 12:45, në Rrugën e Elbasanit, dyshohet se duke punuar në një lokal ka rënë kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën në spital shtetasi G. B., 27 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement