Mrekulli në spitalin e djegur të Tetovës! Nxirren 12 të gjallë, jashtë rrezikut për jetën

Në mesin e tragjedisë, dhimbjes, lotëve dhe viktimave, një lajm i gëzueshëm vjen nga spitali i shkrumbuar i Tetovës. 12 persona janë nxjerrë të gjallë!

Mediat maqedonase shkruajnë se personat e mbijetuar janë jashtë rrezikut për jetën dhe janë çuar për shërim në disa spitale të tjera deri në Shkup.

Ndërkohë numri i viktimave zyrtarisht mbetet 14, kurse organet hetimore menjëherë janë vendosur në lëvizje për të zbardhur ngjarjen.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement