“Djemtë e mi”, Dafina Zeqiri poston foton romantike

Kengetarja e njohur Dafina Zeqiri prej kohësh është në një romancë me DJ e njohur, Dj Geek.
Dyshja po e shijon në maksimum lidhjen e tyre, pasi shumicën e kohës janë në shoqëri të njëri-tjetrit, kjo edhe për shkak të angazhimeve të përbashkëta në muzikë.
Herë pas here, çifti i njohur nuk hezitojnë që të bëjnë dedikime romantike, duke e shprehur publikisht dashurinë dhe kujdesin që kanë.
Ishte Dafina që këtë herë ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një fotografi ku shihet DJ Geek me maçokun e saj, teksa sipër ka shkruar “Djemtë e mi”.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement