Victoria Beckham “i heq mbathjet” bashkëshortit dhe e publikon në rrjetet sociale

Victoria e David Beckham janë ndër çiftet më të ndjekura në rrjetet sociale ku mbushin faqen e tyre me foto familjare dhe të fëmijëve të tyre.
Ata postojnë për fansat momente nga përditshmëria e tyre. Ndoshta dhe për këtë arsye Victoria ka vendosur të publikojë një foto të vjedhur nga fundshpina e David që e ka fotografuar në pishinë, i shtrirë me kostumin që i nxjerr në pah të pasmet e zbuluara. Postimi ka pasur shumë sukses dhe ka marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit në Instagram.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement