Shqipëria e pandalshme kundër San Marinos, kryeson 5 me 0

Po vijon te luhet pjesa e dytë e ndeshjes mes Shqipërisë dhe San Marinos në “Elbasan Arena”.
Kombëtarja jonë ka arritur të shënojë dy gola, duke e çuar rezultatin në 3:0.
Përballë San Marinos, trajneri Reja kërkon nga të tijtë që të kenë ekuilibrat e duhur, ndërsa ka qenë Qazim Laçi ai që në minutën 58 shënon golin e dytë të takimit, ndërsa në minutën 61 Armando Broja shënon golin e tretë.
Ndërkohë në minutën 67 ka shënuar edhe kapiteni Hysaj.
Minuta e 80 ishte koha e artë për Myrto Uzunin e cili çon rezultatin në 5-0.

N.Fero/Maska.al

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement