“Jam e ëmbël por edhe shumë e keqe”, njihuni me konkurrenten më të re të ‘Për’Puthen”

Konkurrentja më e re e ‘Për’Puthen’ është 28 vjeçarja, Ada, nga Skrapari.
Ajo ka përfunduar fakultetin e mjekësisë dhe ushtron profesionin e infermieres.
Për atë nuk ka problem mosha e mashkullit që do të ketë në krahë, por Ada thotë se ka një karakter shumë të fortë dhe ‘aq sa është e ëmbël është edhe e keqe’.
I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i djemve, nga të cilët nuk munguan as komplimentet e shumta për aparencën e jashtme dhe bukurinë e konkurrentes më të re.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement