Ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt gjen dashurinë e tij të re

Pas ndarjes nga Rudina Dembacajn duket se ish-bashkëshorti i saj ka nisur një lidhje të re dashurie.
Aleksi ka publikuar në Instagram një foto ku shihet së bashku me një vajzë e cila i dhuron puthje.
Këtë postim, ai e ka shoqëruar me një emoji zemër, duke treguar se bëhet fjalë për një person të afërt që i ka vjedhur zemrën.
Nga ana tjetër, Rudina Dembacaj ka treguar përherë se ka një marrëdhënie shumë të mirë me ish-partnerin e saj, Aleksandrin. Fëmija që kanë në mes, Viktoria, ka qenë një nga arsyet kryesore pse ata të dy kanë ruajtur raportet e mira me njëri-tjetrin.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement