Formacionet e Shqipëri-San Marino, ja zgjedhjet e bëra nga Reja

Shqipëria do të zhvillojë sfidën e radhës për kualifikueset e Katar 2022 mbrëmjen e sotme. Kuqezinjtë do të luajnë në orën 20:45 në Elbasan Arena kundër San Marinos.

Një sfidë shumë e rëndësishme për rrugëtimin e Kombëtares sonë drejt ëndrrës së madhe.

Reja ka vendosur të lërë në stol Brojën, lojtari që në dhuroi fitoren 1-0 në ndeshjen e fundit të luajtur kundër Hungarisë, dhe ka vendosur t’i besojë nga minuta e parë Manajt në sulm.

Formacionet zyrtare

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement