E FUNDIT/ Alarm për bombë te “rruga e Salës” në Tiranë

Një çantë e braktisur është gjetur në Rrugën Mustafa Matohiti në Tiranë.

Kjo rrugë njihet ndryshe nga banorët edhe si “rrugica e Salës”, pasi në këtë zonë është edhe pallati ku jeton ish-kryeministri.

Policia ka rrethuar zonën për të vlerësuar situatën, nëse brenda çantës mund të ketë lëndë plasëse apo jo. Ngjarja në përditësim.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement