Do të kemi dasmë së shpejti? Eni Koçi habit me deklaratën

Kengetarja Eni Koçi ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjete sociale, ku mes të tjerash ka folur dhe rreth historisë së dashurisë me Genc Prevlukajn.
E pyetur nëse do të bëjë dasmë, Eni ka treguar se të gjitha ceremonitë simbolike i kanë bërë vetëm me familjet. Për këtë arsye, ajo beson se nuk do të bëjë dasmë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement