Alketa Vejsiu ndan foton e rrallë të së bijës

Alketa Vejsiu është tepër e rezarvuar kur bëhet fjalë për jetën e saj. Janë të pakta rastet kur ajo publikon foto të familjarëve të saj në rrjetet sociale.
Në udhëtimin e saj drejt Londrës, ajo na ka surprizuar me postimet e fundit ku na ka treguar se e bija, Nicole e ka shoqëruar. Parap Alketa nuk e zbuloi portretin por na zbuloi se Nicole është bërë një zonjushë e rritur dhe padyshim që është shoqëruesja më e mirë e mamit.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement